Telefonas: +37069516196
El. paštas: [email protected]

Tobula investicija – apartamentai Maljorkos saloje.

Greita santrauka

Kaina
400000.00 €
Vieta
Ispanija Maljorka
Objekto Tipas
Namas
Veiksmas
Pardavimas

Aprašymas

„Colonia Sant Jordi“ yra pietrytinėje Maljorkos pakrantėje ir yra Ses Salines rajono dalis. Ji taip pat kartais vadinama „Port de Campos“, nes pagrindinis miestelio miestas Campos yra už 15 minučių kelio automobiliu. Šis miestas dabar yra užimtas kurortas. Žvejybos uostas vis dar yra didžioji miesto dalis, o jo nedidelis paplūdimys žiūri į keletą salelių. Ir tai yra pagrindinė priežastis atvykti čia - valtys reguliariai važiuoja į  „Cabrera“ nacionalinį jūrų parką.


Ši Maljorkos pietryčių dalis turi keletą nuostabių paplūdimių, kurie gali pasigirti baltu smėliu ir apsaugotais vandenimis. 20 minučių pėsčiomis į rytus, rasite vieną iš geriausių salų,  Es Carbo  - čia atvyksta poilsiauti net Ispanijos karališkoji šeima. Vakaruose yra turistų geriau žinomas Platja Es Trenc paplūdimys


3 aukštų, 270m2 įrengtas namas randasi labai patogioje vietoje, netoli Maljorkos oro uosto.  Šiam pastatui priklauso net 2 erdvios terasos, pirmame aukšte yra 25m2 garažas o aplink namą rasite dar keletą vietų jūsų ar jūsų svečių automobilio parkavimui.


Antrame aukšte reikalingas kosmetinis remontas, trečias aukštas buvo renovuotas 1990m. Name yra 6 kambariai, 3 vonios kambariai, taip pat sandėliukas bei skalbykla.


Vieta:


- Maljorkos pietryčių dalis Colonia Sant Jordi  miestas;


- Vos 13 minučių automobiliu iki jūros;


- Populiarus kurortinis miestas;


- Puikūs balto smėlio paplūdimiai: Es Carbo, Platja Es Trenc, Ses Roquetes paplūdimiai yra labai ramioje vietoje ir yra gerai apsaugoti nuo vėjo ir bangų. Iš čia galite pamatyti keturias mažas salas, esančias tiesiai prie kranto. Už paplūdimio yra dvi uolos su rifais ir smėlio krantais - s'albarda ir s'illot petit.


- Šalia prieplaukos yra Platja d'Es uostas;


- Kolonija Sant Jordi yra vienas iš sportiškiausių kurortų saloje. „BEST“ centre rasite 50m lauko baseiną, bei daugybę įvairių baseinų bei plaukimo takelių viduje. Taip pat šis centras yra išskirtinė profesionalų treniruočių stovykla.


- Cabrera gamtos rezervatas – Rezervate vykdomos ekskursijos. Tai puiki galimybė pamatyti kai kuriuos Maljorkos saugomus augalus ir gyvūnus ir plaukti tarp kai kurių saugomų ekosistemų žemiau esančiuose vandenyse.


- „Colonia Sant Jordi“ siūlo keletą barų, kurie yra atviri vėlyvą vakarą, o naktinį gyvenimą mėgstantys netoliese ras Cala D'Or kurortą . Dauguma „Colonia Sant Jordi“ barų yra palei Carrer de Gabriel Roca arba palei tapas maršrutą Avinguda de la Primavera ir netoliese esančiame Carrer Estanys. „Carrer de Gabriel Roca“ yra baras „Tambuco“ iš kurio atsiveria vaizdas į paplūdimį.


Skambinkite Jums patogiu laiku, atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Kontaktinis agentas

Jolanta Žvirblytė

Telefonas / Mobilus:
+37067351566
El. paštas:
[email protected]