Telefonas: +37069516196
El. paštas: [email protected]

Parduodamas erdvus namas Nemėžyje

Greita santrauka

Kaina
740000.00 €
Vieta
Vilniaus r. sav. , Nemėžis , Kaštonų g.
Objekto Tipas
Namas
Veiksmas
Pardavimas
Objekto būklė
Įrengtas
Šildymas
Dujinis
Aukštas
2
Kambarių sk.
4
Statybos metai
2009
Bendras plotas
235.00 m2

Aprašymas

Objekto ID:13235

Parduodamas patogus bei šiuolaikiškai suprojektuotas namas Nemėžyje, vos 9 kilometrai nuo sostinės centro. Namas pastatytas ant kalvos, erdviame 15 arų sklype. Tad iš antro aukšto terasos atsiveria nuostabiai idiliška apylinkių panorama. Tik 15 minučių kelio automobiliu ir iš didmiesčio patenki į visiškos ramybės oazę. Susisiekimas ypač patogus, nes Minsko plentu, per naujai įrengtą viaduką Liepkalnio sankryžoje, greitai pasiekiamas Vilniaus miestas. Taip pat ir viešuoju transportu - 61 autobuso maršruto stotelė vos už 200 metrų nuo parduodamo namo.

Sklypo teritorija aptverta, įrengti automatiniai įvažiavimo bei garažo vartai. Vidiniame kieme įrengtas nedidelis tvenkinukas, pasodinti dabar jau brandūs medžiai ir visžaliai augalai. Sklype taip pat yra rąstinis, 66 kvadratinių metrų namelis su terasa prie tvenkinio. Jo vidus, kol kas neįrengtas, tad visos galimybės ateityje ten įkurti pirtį, laisvalaikio erdvę ar svečių kambarius.

235 kvadratinių metrų, dviejų aukštų namas patogiai išplanuotas. Talpus garažas (48 kv.m), keturi atskiri miegamieji, didelė svetainės su virtuve erdvė (apie 60 kv.m), trys san.mazgai (pagrindinis - net 19 kv.m), talpios drabužinės, platus holas, bent kelios ūkinės patalpos. Svetainė - su židiniu. Antrame aukšte yra saulėta ir jauki terasa, į kurią galima patekti ir iš šeimininkų miegamojo. Name aukštos lubos (virš 3 metrų).
2009 metais namas statytas sau ir kokybiškai, naudojant ilgaamžes medžiagas. Bet šiuo metu viduje jau reikalingas kosmetinis remontas. Šildomas dujomis - įrengta patogi katilinė. Palaikant pastovią, komfortišką vidaus temperatūrą šildymo sezonu, sąskaita už dujas nesiekia 150 Eur per mėnesį. Vanduo - artezinis gręžinys (76 m), elektra - 12 kW, vietinė nuotekų valymo sistema.

Name sumontuota signalizacija, keturios (iš visų pusių) stebėjimo kameros.

Sklypas yra ramioje gatvėje, toliau nuo kelio. Kaimynystėje sparčiai dygsta naujos statybos individualūs namai, kuriasi jaunos šeimos, tvarkomas gerbūvis. Daug erdvės pasivaikščiojimams, pasivažinėjimams dviračiu. Netoliese yra nauja vaikų žaidimo aikštelė. Aplink, kelių kilometrų spinduliu, yra darželis, gimnazija, maisto parduotuvės, seniūnija. Šiek tiek pavažiavus automobiliu, net kelios vilniečių mėgstamos pramogų vietos: Liepkalnis, Wake parkas, Balžeko teniso akademija. Netoliese ir PC Nordika bei Ikea. Visai čia pat ir Pavilnio regioninis parkas.

Vieta, kur galima patirti užmiesčio malonumus, bet neatsisakant didelio miesto privalumų.

Daugiau informacijos suteiksiu, jei susisieksite: 8 672 68864

Maloniai kviečiu apžiūrėti! Neringa

Objekto ID:13235

Žemėlapis

Kontaktinis agentas

Neringa Karklė

Telefonas / Mobilus:
+37066611661
El. paštas:
[email protected]